top of page

MUDr. Schejbalová Jana

Myslím, že žádný rodič by neměl čekat na to, až jeho dítě onemocní. Ale dělat všechno proto, aby k nemoci vůbec nedošlo. Je mylné se domnívat, že některé nemoci by si dítě mělo prodělat a získat tím imunitu. U každého dítěte probíhá onemocnění jinak - záleží na jeho imunitní a genetické výbavě a někdy i nemoc, kterou některé děti zvládnou bez větších problémů, může u jiného dítěte zanechat následky na celý život (znám případ, kdy matka nechala záměrně nakazit své dítě planými neštovicemi u dítěte kamarádky, které nemoc prodělávalo a dítě se nakazilo tak dokonale, že skončilo na infekční klinice se zánětem mozku).

Ordinace, ve které pracuji spolu se sestřičkou Jarmilou Motlovou, se nachází ve vilové čtvrti na okraji Domažlic v ulici Luženická č.p.678. Pro naše pacienty je k dispozici 6 parkovacích míst. Zařízení ordinací a čekárny nepůsobí dojmem zdravotnického zařízení a pro děti je všude spousta hraček a obrázků. Na zdraví mých pacientů mi velmi záleží. Proto kladu velkou váhu na prevenci a očkování a snažím se, aby děti v dnešním světě nestonaly, nebo dokonce neumíraly na nemoci, kterým lze předejít očkováním.

mudr-jana.JPG
mudr-ordinace.jpg

Jako pediatr pracuji již 35 let, po celou dobu se kontinuálně vzdělávám, a za provozování praxe jsem nabyla mnoho zkušeností. Proto si velice vážím rodičů, kteří mi důvěřují, a nesnaží se mi vnucovat pochybné informace z nedůvěryhodných mediálních zdrojů. Při vyšetření využíváme moderní přístroje jako např. CRP = přístroj na určení nutnosti antibiotické léčby,  Strep test (prokazuje streptokoka pyogenes v krku - původce angíny), nebo moderní přístroj na rychlé vyšetření moči. Všechna tato vyšetření provádíme zdarma v rámci vyšetření. Kromě toho provádíme za úhradu i kvalitní test na covid 19 s mezinárodním certifikátem a z pouhé kapky krve přesně stanovíme hladinu protilátek proti covidu 19.

Pro pojištěnce VZP pracujeme v systému AKORD, což znamená, že se k nám můžete telefonicky objednat na určitou hodinu a my vám garantujeme, že nebudete čekat déle než 15 minut. Vzhledem k tomu, že nad ordinací mám soukromý byt, mohu vám poskytnout v naléhavých případech a po předchozí telefonické domluvě i ošetření mimo ordinační hodiny. Naši pacienti se mohou  přihlásit do SKUPINY na facebooku - ordinace MUDr.Schejbalové - kde je informujeme o změně provozu např. o dovolené.

bottom of page